
W Wielką Środę odbyło się spotkanie seniorów z młodzieżą I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie im. Bartłomieja Nowodworskiego. Zostało one zorganizowane w ramach działań na rzecz integracji międzypokoleniowej.


Celem wydarzenia było budowanie więzi między młodszym, a starszym pokoleniem, rozwijanie wzajemnego szacunku oraz wymiana doświadczeń.

Spotkanie przebiegało w serdecznej i przyjaznej atmosferze. Młodzież wraz z siostrą Rut Koczarga – sercanką pracującą w tamtejszym liceum, złożyła naszym Seniorom serdeczne życzenia, co spotkało się z dużą radością i uznaniem ze strony Seniorów.





Uczniowie wręczyli przygotowane przez siebie kartki świąteczne i małe upominki. Seniorzy również obdarowali młodzież i siostrę małą niespodzianką w postaci słodkich wielkanocnych jajeczek i świątecznych stroików.







































