Strona główna » Aktualności » Impreza imieninowa majowych solenizantów część I (07.05.2026)


Impreza imieninowa majowych solenizantów część I (07.05.2026)


W pierwszy majowy czwartek, odbyła się Msza święta w intencji wszystkich majowych solenizantów, sprawowana pod przewodnictwem księdza dr Stanisława Lecha.

W ten sposób rozpoczęliśmy imieninowe świętowanie naszych Solenizantów, czyli siostry Jeremii Pociejewskiej, Pani Stanisławy Wawryki oraz Pana Stanisława Mochalskiego.

Po Eucharystii udaliśmy się na kameralny poczęstunek do naszego Ośrodka. Przy kawie, herbacie i domowych wypiekach świętowaliśmy wyjątkowe imieninowe chwile, które ubogaciliśmy tradycyjnie naszym śpiewem. Radość śpiewania udzieliła się wszystkim seniorom.

Naszym Kochanym Solenizantom życzymy z serca wszystkiego, co najpiękniejsze – obfitości Łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej i ich świętych Patronów w każdym dniu. Druga część imieninowych spotkań wkrótce nastąpi…




Archiwum wiadomości: